European Swimming Trials
2 t/m 5 juli
European Swimming Trials
Het Tongelreep Nationaal Zwemcentrum is een van de grootste zwemcomplexen van Europa. Het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion biedt meer dan 2.000 zitplaatsen en dat komt goed uit, want de European Swimming Trials komen naar Eindhoven! Van 2 t/m 5 juli verandert het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in een stadion vol spanning. De komende drie jaar is Eindhoven hét podium voor zwemmers die zich willen kwalificeren voor grote internationale kampioenschappen. Beleef topwedstrijden, volle tribunes en faciliteiten van wereldklasse, gebouwd voor topprestaties.
De Trials, tegelijkertijd het NK lange baan, staan in het teken van kwalificatie voor het EK in Parijs (10 augustus t/m 16 augustus) en de Nederlandse titels. En dit kun jij als vrijwilliger beleven en hieraan bijdragen! Lijkt het jou gaaf om bij te dragen aan de Trials in Eindhoven? En ben jij beschikbaar in de periode van 2 t/m 5 juli? Lees dan snel hieronder meer over de verschillende functies, en meld je aan!
Wat krijg je van ons?
Wat vragen we van jou?
Aanmelden
Op dit moment is het niet mogelijk om je aan te melden voor dit evenement. Wil je graag meehelpen en een bericht krijgen op het moment dat daar mogelijkheden voor zijn? Vul dan onderstaand interesseformulier in.
