Davis Cup

17 t/m 20 september

Het is momenteel nog niet mogelijk om je aan te melden voor dit evenement. Wil je op de hoogte blijven? Laat dan hieronder je E-mailadres achter.

De Davis Cup is het grootste internationale landentoernooi in het tennis en wordt jaarlijks gespeeld tussen landen van over de hele wereld. Tijdens dit prestigieuze evenement strijden nationale teams tegen elkaar voor een plek in de volgende ronde van het toernooi. De wedstrijden staan bekend om hun unieke sfeer, waarbij teamspirit, spanning en topsport samenkomen.

Tussen 17 en 20 september 2026 neemt Nederland het op tegen Colombia tijdens de Davis Cup. De exacte speeldagen en locatie worden op een later moment bekendgemaakt. Tijdens deze ontmoeting komen de beste tennissers van beide landen in actie in een spectaculaire strijd om de winst.

De Davis Cup brengt topsport van internationaal niveau dichtbij het publiek. Bezoekers beleven spannende rally’s, indrukwekkende wedstrijden en de bijzondere sfeer die alleen bij landenwedstrijden voelbaar is. Met fanatieke supporters, nationale trots en tennis op het hoogste niveau is de Davis Cup een evenement dat iedere sportliefhebber een keer live moet meemaken.

Als vrijwilliger maak je dit evenement van heel dichtbij mee en speel je een belangrijke rol achter de schermen. Samen met een enthousiast team zorg je ervoor dat alles soepel verloopt en draag je bij aan de beleving van duizenden bezoekers. Of je nu bezoekers ontvangt, helpt rondom de baan of onderdeel bent van de entertainment team.

Wat krijg je van ons?

  • Je ontmoet veel nieuwe mensen en krijgt een uniek kijkje achter de schermen van een fantastisch evenement
  • Je ontvangt een gaaf en uniek shirt in de stijl van het evenement
  • Je krijgt goed te eten en te drinken tijdens het evenement
  • We verzorgen een inspirerende online kick-off bijeenkomst voor alle EventMakers

Wat vragen we van jou?

  • Voor het evenement vragen we vrijwilligers beschikbaar te zijn op de twee wedstrijddagen (de exacte dagen worden later vastgesteld)
  • EventMakers zijn op de start van het evenement minimaal 18 jaar oud
  • EventMakers beheersen in elk geval de Nederlandse óf de Engelse taal
  • Alle EventMakers tekenen een vrijwilligersovereenkomst
  • We vragen van alle EventMakers veel enthousiasme, inzet, gastvrijheid en passie voor het evenement
  • Reis- en verblijfkosten zijn voor eigen rekening

Aanmelden

Op dit moment is het niet mogelijk om je aan te melden voor dit evenement. Wil je graag meehelpen en een bericht krijgen op het moment dat daar mogelijkheden voor zijn? Vul dan onderstaand interesseformulier in.

Naam(Vereist)

Verwelkomen van de bezoekers, het scannen van tickets en het voorzien van bezoekers met polsbandjes, er is onderscheid tussen de ticket controle bij twee verschillende ingangen: VIP & Regulier.

Het doorverwijzen van bezoekers naar de juiste plekken in de venue. Voornamelijk rondom het stadion waarbij de bezoekers naar hun juiste plaatsen worden verwezen en er een deur procedure wordt uitgevoerd met het wel en niet kunnen laten lopen van de bezoekers op basis van de tennis regels.

Het ondersteunen van beide teams per persoon tijdens de wedstrijddagen en tijdens de trainingsdagen. Waarbij de positie naast de baan is en er als ”loopjongen” materialen en benodigdheden gehaald kunnen worden. Daarnaast verantwoordelijkheid voor de hand en spand diensten voor de teams, bijvullen van de team lounge enz.

Let op! bij deze functie is Engels spreken een verplichte eis en bij voorkeur ook iemand die spaans spreekt.

Publiek entertainment in Ace & Love pakken met begeleider. Aansturing vanuit entertainment team op basis van running order. Tijdens wedstrijden in dit downs maar voornamelijk ook in de publieksruimtes tijdens inloop en wissel van de wedstrijden.

Het begeleiden bij verschillende onderdelen zoals de bemanning van de fanzone, schminken van bezoekers, begeleiden van publieke activiteiten en spellen. Deze functie wordt tijdens het evenement ook gecombineerd met verwijzers.

EventMakers services bestaat uit verschillende functies.

Allround EventMaker: Als Allrounder help je met alle taken die tijdens het evenement naar voren komen. Dit zijn vaak ad hoc opdrachten.

Andere taken bij EventMakers services kunnen zijn als verwijzer op bepaalde locaties staan, informatie verschaffen bij een balie of als wandelend informatie punt.

Dit is fysiek zwaar werk en is in de voorbereiding en afsluiting na het evenement. Het is ondersteuning in het aanleggen van de tennisbaan en vloeren.